Tutvustus

Pakkudes kvaliteetseid beebiriideid ja praktilisi lahendusi soovime olla toeks armastava noore pere kujunemisel.

Kui perre sünnivad kaksikud siis võib osta ainult ühe beebipaki kuna teise beebipaki annab Hipobaby kingiks. Kui perre on kolmikute või veelgi enam nelikute sündi oodata siis andke meile sellest aegsasti teada, kuna kõik sellisesse peresse sündinud titad saavad Hipobabylt beebipaki kingiks.

Hipobaby on Eesti ettevõte ja kogu toodang on valmistatud Eesti kliimatingimusi silmas pidades. Hipobaby meeskond jälgib põhimõtet, et kõik beebitooted oleksid kvaliteetsed ja lapsesõbralikud. Lasterõivad on valmistatud mugavast ja kandjasõbralikust puuvillakangast.


Beebipakk

Hipobaby Beebipakk on ekstra väljatöötatud toodete kompleks vastsündinu jaoks, et vähendada vanemate jalavaeva ning pakkuda sobiv kingitus kõigile, kes peavad oluliseks uuele ilmakodanikule midagi vajalikku muretseda. Hipobaby beebipakk pakub teile terviklahenduse, hoides sellega kokku teie väärtusliku aega ja raha.

Beebipakk on kasutamiseks mõeldud imiku esimesest päevast saadik ja eemaldab vajaduse otsida erinevatest poodidest erinevaid tooteid.
 

Hoiame teid kursis
Hipobaby uudistega

 
   
 

Esmasünnitajate vanus tõuseb
kirjutas: Hipobaby (14.02.08)

Hipobaby uuris emmede, Eesti beebide ja nende sündimuste kohta erinevat statistikat ja avastas huvitavat infot mida teistega jagada.

Alltoodud graafikus on näidatud, et esmasünnitajate keskmine vanus on aja möödudes kasvanud.

Blogis avaldame aeg-ajalt
uue teadaande..

Kui sul on mõni huvitav
või naljakas lasteteemaline lugu, saada see meile!

Kui sinu lugu saab meie blogis koha, teeme sulle korraliku kingituse.